(0382)784100 Пн - Пт 8:30 - 17:30 29010 м. Хмельницький, вул. Чорновола 41/2

Про нас

Компанія «Євро Ойл Груп Імпорт» – одна з молодих компаній-імпортерів, що діють на ринку України, яка активно розвивається та показує гарні результати з реалізації змащувальних матеріалів і рідин.

До переліку продуктів, які реалізує компанія, входять товари німецьких і українських виробників

Основними продуктами є оливи і змащувальні матеріали німецького заводу-виробника Finke-mineralolwerk, створеного в 1884 році Емілем Фінке, що виготовляє свою продукцію під торговою маркою «Aviaticon».

Ми пропонуємо нашим споживачам якісні продукти, до асортименту яких входять не лише моторні оливи для легкових автомобілів і мікроавтобусів, а й змащувальні матеріали для новітнього вантажного парку і сільськогосподарської техніки.

В асортимент входять трансмісійні, гідравлічні, компресорні, редукторні оливи, оливи для направляючих кочення, технічні мастила, рідини та антифризи.

Українськими виробниками, яких представляє ТОВ «Євро Ойл Груп Імпорт», є ТОВ «Нафтопродукт», що виготовляє свою продукцію під брендом «Оптимал» і ТОВ «Імекс Груп», що виробляє охолоджуючі рідини та омивачі для скла під торговою маркою «Автотрейд».

Наші склади знаходяться в Хмельницькому, Києві, Вінниці та Чернівцях. Для придбання продукції в інших областях Ви можете зв’язатися з нашими партнерами, контакти яких на сайті http://www.finke.com.ua/ru/contact-3/

Вся продукція ТОВ «Євро Ойл Груп Імпорт» сертифікована, має сертифікати та дозволи згідно з чинним законодавством. Вони надаються за кожним запитом.

Доставка олив та мастил здійснюється транспортом компанії або будь-якою зручною службою доставки.

Звертайтесь, ми підберемо оливи та мастила для будь-якої техніки і обладнання та завжди будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів і партнерів!

0+
Customers
0
Projects
0
Working Hours
0
SKUs